Príjemný deň

VÍTAME VÁS NA NAŠEJ STRÁNKE

Firma s takmer tridsaťročnou tradíciou v projektovaní a výstavbe ponúka projekty a architektonické riešenia rodinných domov, ktoré vychádzajú z tradície ľudovej architektúry historických krajov (oblastí, stolíc) Slovenska. Kraje Slovenska napr.: Záhorie, Myjava, Horehronie ... majú okrem vlastnej histórie, ktorá sa premietla nielen do nárečia, spôsobov obliekania, charakterových vlastností, ale aj do ľudovej architektúry. Ponúkame architektonické návrhy rodinných domov, ktoré sú v súlade so stavebnými znakmi danej oblasti (výpustok, štít...).

Napríklad oblasť Bratislavy je zastúpená domami Chorvátsky Grob, Dúbravka, Marianka... Názvy jednotlivých architektonických riešení priamo navodzujú kam dom patrí (Priehalina, Matejovec...) Obrázok ponúka po rozkliknutí pohľady, pôdorys a ceny. Okrem projektov novostavieb sa zaoberáme a ponúkame projekty rekonštrukcií starších stavieb. Okrem projektov na stavebné povolenie ponúkame aj výstavbu na kľúč alebo len dodávku materiálu. Na stránke nájdete o.i. aj už historické fotografie stavieb ľudovej architektúry. Stránka sa priebežne dopĺňa.

K téme ľudová architektúra sme vydali knihu: Budúcnosť ľudovej architektúry Slovenska, dostupnej v kníhkupectvách Slovenska predajnej sieti Panta Rhei a predajnej sieti Media Print Kappa.

Ceny uvedené na stránke sú orientačné a uvádzané bez dph.

Jozef Čahoj